Kurumsal

Hukuk Büromuz, Avukat Aslı Deniz CEYHAN TOKAT tarafından kurulmuş;bünyemizde yer alan uzman ve deneyimli hukukçulardan oluşan ekibin sunmuş olduğu çalışmalar ile hizmet veren ve İzmir’ in önde gelen hukuk büroları arasında yerini almıştır.

Av. Aslı Deniz CEYHAN TOKAT ve EKİBİ2004 yılında kurularak İzmir’ de avukatlık, hukuki danışmanlık ve arabuluculuk konusunda faaliyet gösteren hukuk büromuz "GÜVEN” ve "ETİK” değerlere önem vererek hizmet vermektedir

Av. Aslı Deniz CEYHAN TOKAT

1980 yılında doğmuş, ilk, orta ve lise eğitimini Söke’ de tamamlamış,  Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanarak 2002 yılında mezun olmuştur. Avukatlık stajını 2003 yılında tamamlayarak İzmir Barosuna kayıtlı olarak Köymen- Erden Hukuk Bürosunda serbest avukatlık yapmaya başlamıştır. İzmir Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Ekonomi Hukuku Yüksek Lisansı yapmış, Türkiye Barolar Birliği- Başkent Üniversitesi " Arabuluculuk Eğitimi” tamamlayarak, katılım belgesi almıştır. Aralık 2004 yılından bu yana kendisine ait hukuk bürosunda Hukuki Danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.İzmir Adli Yargı Adalet Komisyonu hukuk yeminli bilirkişi listesinde kayıtlı olup, bilirkişilik yapmaktadır.

zmir Avukatlk ve Hukiki Danmanlk Hizmetlerimiz

Çalışma Alanlarımız

7 9 2 5 5